Комод "ТЕССА" - Класична модель комода, що гармонійно поєднує в собі елегантність і стиль, простоту і зручність. Комод має три просторих основних відділення, і два додаткових. Комод виготовлений із масиву сосни, що гарантує безвідмовну експлуатацію протягом довгих років, основи відділень виготовлені із ДВП. Зовнішній вигляд робить цю модель практично універсальною, тобто придатною для більшості інтер'єрів. А велика кольорова гама дозволяє точно підігнати комод конкретно під вашу спальню.
18 різних кольорів і відтінків:


















Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Покриття | Бейц |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Декоративні елементи | натуральне дерево |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 102 см |
| Глибина комода | 44 см |
| Висота комода | 86 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркасу | сосна |
| КОЛІР | ГОРІХ ТЕМНИЙ |
| РОЗМІР | 700 х 1120/1520 х 780 |
| Обладнання коліщаток системою фіксації | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 10 160 ₴










