Дитяче ліжко "ДЖОЙ" - без ящиків з додатковим парканом. Дуже вдала модель дитячого ліжечка, виконана в традиційному стилі, знайома нам з дитинства. Має ряд вкрай корисних елементів, які роблять цю модель справді сучасною та практичною. Повністю відповідає високим стандартам.
Виготовлена з натуральних матеріалів: каркас ліжка виконаний з масиву сосни, основа з якісної фанери. За бажанням замовника можна укомплектувати ящиками для зберігання дитячих речей, які займають весь простір під ліжечком. А велика кольорова гама дозволяє даній моделі чудово доповнити інтер'єр вашої спальної кімнати.
Виникло бажання купити таке ліжко? Каталог до Ваших слуг. Подивіться асортимент і зателефонуйте нам . Отримайте консультацію відповідно до особливостей конструкції, комплектації, кольору та ціни .
18 різних кольорів і відтінків:

















Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | натуральне дерево |
| Матеріал виготовлення фасаду | натуральне дерево |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Розмір спального місця | 80х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Махонь, Рожевий, Горіх темний, Горіх світлий, Коричневий, Венге, Вільха, Яблуня, Блакитний, Білий, Сірий, Чорний |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Покриття | Бейц |
| Дно ліжечка | дерев'яні ламелі |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 208 см |
| Глибина дитячого ліжка | 88 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 80 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Висота спального місця | 80 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Стіл | Ні |
| Викатний стіл | Ні |
| Стелаж для книг і іграшок | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Стандартні сходи | Ні |
| Сходинки | Ні |
| Сходи-комод | Ні |
| Захисний бортик | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| КОЛІР | ГОРІХ ТЕМНИЙ |
| РОЗМІР | 800 х 1900 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 7 930 ₴








