Ліжко дитяче двоярусне "ФЕНІКС" без ящиків.
Дуже вдала двоярусна модель дитячого ліжечка, виконана в традиційному стилі, укомплектована ортопедичною основою з міцних букових ламелей, які є опорою для матраца і забезпечують довгий термін його експлуатації. Має ряд вкрай корисних елементів, що роблять цю модель справді сучасною та практичною. Повністю відповідає високим стандартам.
Виготовлена з натуральних матеріалів. Каркас ліжка виконаний із масиву сосни. За бажанням замовника, можна укомплектувати ящиками для зберігання дитячих речей, що займають весь простір під ліжечком, а також є можливість встановлення сходів як з лівого, так і з правого боку ліжка. А велика кольорова гама дозволяє даній моделі чудово доповнити інтер'єр вашої спальної кімнати. Також компанія випускає інші дитячі ліжечка. За бажанням замовника є можливість отримання в електронному вигляді каталог для детальнішого вивчення продукції.
Дитяче двоярусне ліжечко "ФЕНІКС" представлена в таких розмірах:
70х190 70х200
80х190 80х200
90х190 90х200
18 різних кольорів і відтінків:

















Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | двох'ярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Матеріал виготовлення каркаса | натуральне дерево |
| Матеріал виготовлення фасаду | натуральне дерево |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Розмір спального місця | 80х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Махонь, Чорний, Рожевий, Горіх темний, Горіх світлий, Коричневий, Венге, Вільха, Яблуня, Білий, Блакитний, Сірий |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Покриття | Бейц |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 200 см |
| Глибина дитячого ліжка | 80 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 171 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Висота спального місця | 100 см |
| Висота спального місця другого ярусу | 71 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Стіл | Ні |
| Викатний стіл | Ні |
| Стелаж для книг і іграшок | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Стандартні сходи | Так |
| Сходинки | Ні |
| Сходи-комод | Ні |
| Захисний бортик | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| КОЛІР | ГОРІХ ТЕМНИЙ |
| РОЗМІР | 800 х 1900 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 11 390 ₴








