
Диван єврокнижка 7000
від 17 180 ₴
- Під замовлення
Відправка з 18 квітня 2026До вашої уваги представлений яскравий представник сучасних м'яких меблів системи єврокнижка - диван 7000 з рядом значних переваг та функцій. Такий диван чудово виглядає поруч із кріслом, пуфом, ліжком, шафою-купе, комодом, трюмо. Його можна розмістити в спальні, вітальні, передпокої, на мансарді, габаритному балконі, лоджії.
Зверніть увагу на підлокітники. Вони виконані у вельми незвичайній манері. Основна частина оббита тканиною і є природною огорожею. Верхня частина створена з дерев'яної фігурної накладки, яка прикріплена за допомогою металевих конусів. Ці металеві елементи формують відкриті невеликі ніші, що дозволяють зберігати необхідні гаджети, пульти.
Крім того, диван 7000 відмінно оснащений декоративними подушками. Вони мають нестандартну форму та розміри. Тому використовувати їх як звичайні маленькі подушки не вийде. Зате завдяки такому підходу під час відпочинку в напівлежачому або сидячому положенні розслабляється спина, шийний відділ.
Подивіться, як прямий диван трансформується. Він буквально за пару секунд надає гарне спальне місце, яке розраховане на комфортне розміщення двох.
Диван 7000 єврокнижка оснащений:
- якісним наповнювачем - пружинним блоком "Bonnell";
- високими підлокітниками із оригінальними накладками;
- місткою нішою для постільної білизни;
- зручним механізмом трансформації - єврокнижка;
- гарним спальним простором розмірами 148х195 см;
- недорога вигідна ціна дивана 7000 .
Ви можете вибрати забарвлення та тип оббивки дивана за своїм бажанням.
Ціна дивана варіюватиметься в залежності від обраної якості тканини, яка поділяється за категоріями від 1 до 11.
З широким асортиментом тканин різних відтінків від кращих постачальників, ви зможете підібрати ідеальне поєднання для вашого інтер'єру. Тканини стійкі до механічних пошкоджень, плям і навіть домашніх пухнастиків.
Ознайомитись з різновидами тканин можна відвідавши сайти постачальників тканин:
Mebel Brand (http://mebelbrand.com.ua),
Мебтекс (https://mebtex.com.ua),
СМТ (https://cmt.org.ua),
Тексторія (https://textoria.net.ua),
Юнітекс (https://intstyle.com.ua),
Бібтекс (https://bibtex.com.ua),
Дівотекс (https://k-divotex.com.ua),
Ексім Текстиль https://eximtextil.com.ua,
Магітекс magitex.kiev.ua
або через менеджера компанії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Київський Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Вид м'яких меблів | Розкладні дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Обивний матеріал | Тканина, Штучна шкіра |
| Тканина | категорія |
| Габаритні розміри | |
| Висота посадкової частини дивана | 95 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 195 см |
| Ширина спального місця | 148 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | натуральне дерево |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пружинний блок |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | штучна шкіра, тканина |
- Ціна: від 17 180 ₴









