
Диван тахта Вікторія
від 15 550 ₴
- Під замовлення
Відправка з 18 квітня 2026Диван Вікторія має пряму форму з високими бічними бортиками. Дерев'яні підлокітники, досить незвичайної форми у вигляді хвилі, можуть бути пофарбовані в 15 базових кольорів, від світлого горіха до темного венге, що дозволяє якнайкраще втілити фантазію покупця. Висока спинка і викочувана тахта, дозволяють встановлювати диван Вікторія впритул до стіни.
Це класична модель дивана, коли спальне місце виготовлене із двох майданчиків, які у складеному стані лежать один на одному, забезпечуючи комфортне двомісне крісло.
Ви можете вибрати забарвлення та тип оббивки дивана за своїм бажанням. Ціна дивана варіюватиметься в залежності від обраної якості тканини, яка поділяється за категоріями від 1 до 11.
З широким асортиментом тканин різних відтінків від кращих постачальників, ви зможете підібрати ідеальне поєднання для вашого інтер'єру. Тканини стійкі до механічних пошкоджень, плям і навіть домашніх пухнастиків.
Ознайомитись з різновидами тканин можна відвідавши сайти постачальників тканин:
Mebel Brand (http://mebelbrand.com.ua),
Мебтекс (https://mebtex.com.ua),
СМТ (https://cmt.org.ua),
Тексторія (https://textoria.net.ua),
Юнітекс (https://intstyle.com.ua),
Бібтекс (https://bibtex.com.ua),
Дівотекс (https://k-divotex.com.ua),
Ексім Текстиль https://eximtextil.com.ua,
Магітекс magitex.kiev.ua
або через менеджера компанії
Ви можете вибрати забарвлення та тип оббивки дивана за своїм бажанням.
Ціна дивана варіюватиметься в залежності від обраної якості тканини, яка поділяється за категоріями від 1 до 11.
З широким асортиментом тканин різних відтінків від кращих постачальників, ви зможете підібрати ідеальне поєднання для вашого інтер'єру. Тканини стійкі до механічних пошкоджень, плям і навіть домашніх пухнастиків.
Ознайомитись з різновидами тканин можна відвідавши сайти постачальників тканин:
Mebel Brand (http://mebelbrand.com.ua),
Мебтекс (https://mebtex.com.ua),
СМТ (https://cmt.org.ua),
Тексторія (https://textoria.net.ua),
Юнітекс (https://intstyle.com.ua),
Бібтекс (https://bibtex.com.ua),
Дівотекс (https://k-divotex.com.ua),
Ексім Текстиль https://eximtextil.com.ua,
Магітекс magitex.kiev.ua
або через менеджера компанії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Київський Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Вид меблів | Софа |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Так |
| Обивний матеріал | Тканина, Штучна шкіра |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 165 см |
| Глибина | 102 см |
| Висота з урахуванням спинки | 90 см |
| Висота сидіння | 53 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 140 см |
| Ширина спального місця | 195 см |
| Висота від підлоги | 53 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | дерев'яний брус |
| Підстава спального місця | ламінована ДСП |
| Підлокітник | натуральне дерево |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Наявність спинки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | штучна шкіра, тканина |
- Ціна: від 15 550 ₴









