
Диван Гармонія єврокнижка
від 18 950 ₴
- Під замовлення
Відправка з 18 квітня 2026Диван тахта Гармонія єврокнижка привабливий не лише зовні, але також має гарні характеристики. Наприклад, незважаючи на компактні розміри, виріб зручно розміщує на спальному ложі двох.
М'які підлокітники, декоративні подушки створюють приємну, комфортну атмосферу.
Механізм трансформації єврокнижка простий, надійний, не підвладний швидкому зносу. Завдяки йому, диван Гармонія укомплектований нішою для постільної білизни та формує рівну спальну поверхню.
Ви можете вибрати забарвлення та тип оббивки дивана за своїм бажанням.
Ціна дивана варіюватиметься в залежності від обраної якості тканини, яка поділяється за категоріями від 1 до 11.
З широким асортиментом тканин різних відтінків від кращих постачальників, ви зможете підібрати ідеальне поєднання для вашого інтер'єру. Тканини стійкі до механічних пошкоджень, плям і навіть домашніх пухнастиків.
Ознайомитись з різновидами тканин можна відвідавши сайти постачальників тканин:
Mebel Brand (http://mebelbrand.com.ua),
Мебтекс (https://mebtex.com.ua),
СМТ (https://cmt.org.ua),
Тексторія (https://textoria.net.ua),
Юнітекс (https://intstyle.com.ua),
Бібтекс (https://bibtex.com.ua),
Дівотекс (https://k-divotex.com.ua),
Ексім Текстиль https://eximtextil.com.ua,
Магітекс magitex.kiev.ua
або через менеджера компанії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Київський Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Так |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 230 см |
| Глибина | 100 см |
| Висота сидіння | 53 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 195 см |
| Ширина спального місця | 145 см |
| Висота від підлоги | 53 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | дерев'яний брус, ДСП, ДВП |
| Підстава спального місця | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | тканина |
- Ціна: від 18 950 ₴









