
Диван Греція єврокнижка
від 17 170 ₴
- Під замовлення
Відправка з 18 квітня 2026Диван Греція створений з урахуванням сучасних реалій та потреб покупців. Цей диван оснащений:
* меблевим наповнювачем - пінополіуретан;
* зручною нішою для розміщення постільної білизни;
* надійним механізмом розкладки - єврокнижка;
* оригінальними підлокітниками із вбудованою нішою, практичними накладками;
* Комфортним спальним місцем габаритами - 145х190 см.
Диван Греція здатний не тільки стати окрасою кімнати, але й забезпечити комфортний сон і відпочинок.
Каркас дивана виготовлений із твердих порід дерева, основою наповнення є букові ламелі та пружинний блок-бонель. У дивані немає складних механізмів, тому ламатися в ньому нема чому. У софи Греція оригінальної форми підлокітники декоровані накладками МДФ із тисненням у грецькому стилі. Диван Греція буде надійним, зручним і довговічним предметом меблів в інтер'єрі кімнати.
Ви можете вибрати забарвлення та тип оббивки дивана за своїм бажанням.Ціна дивана варіюватиметься в залежності від обраної якості тканини, яка поділяється за категоріями від 1 до 11.
З широким асортиментом тканин різних відтінків від кращих постачальників, ви зможете підібрати ідеальне поєднання для вашого інтер'єру. Тканини стійкі до механічних пошкоджень, плям і навіть домашніх пухнастиків.
Ознайомитись з різновидами тканин можна відвідавши сайти постачальників тканин:
Mebel Brand (http://mebelbrand.com.ua),
Мебтекс (https://mebtex.com.ua),
СМТ (https://cmt.org.ua),
Тексторія (https://textoria.net.ua),
Юнітекс (https://intstyle.com.ua),
Бібтекс (https://bibtex.com.ua),
Дівотекс (https://k-divotex.com.ua),
Ексім Текстиль https://eximtextil.com.ua,
Магітекс magitex.kiev.ua
або через менеджера компанії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Київський Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Вид меблів | Софа |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Так |
| Обивний матеріал | Тканина, Штучна шкіра |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 230 см |
| Глибина | 110 см |
| Висота з урахуванням спинки | 85 см |
| Висота сидіння | 53 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 145 см |
| Висота від підлоги | 53 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | натуральне дерево |
| Підстава спального місця | ламінована ДСП, Пружинний блок Bonnel |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Декоративна подушка | 5 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | штучна шкіра, тканина |
- Ціна: від 17 170 ₴









