
Диван Імперія-2 тахта
від 15 490 ₴
- Під замовлення
Відправка з 18 квітня 2026Якщо Ви шукаєте зручне спальне місце, але не хочете захаращувати кімнату ліжком, зверніть увагу на диван Імперія 2. Цікавий дизайн дивана дозволяє поставити його не тільки в спальні, але і у вітальні.
У зібраному стані диван достатньо глибокий, тому об'ємні подушки призначені згладити глибину. Дана модель легко трансформується в спальне місце. Завдяки системі розкладки тахта, спальне місце виходить ідеально рівним і комфортним.
Ви можете вибрати забарвлення та тип оббивки дивана за своїм бажанням.
Ціна дивана варіюватиметься в залежності від обраної якості тканини, яка поділяється за категоріями від 1 до 11.
З широким асортиментом тканин різних відтінків від кращих постачальників, ви зможете підібрати ідеальне поєднання для вашого інтер'єру. Тканини стійкі до механічних пошкоджень, плям і навіть домашніх пухнастиків.
Ознайомитись з різновидами тканин можна відвідавши сайти постачальників тканин:
Mebel Brand (http://mebelbrand.com.ua),
Мебтекс (https://mebtex.com.ua),
СМТ (https://cmt.org.ua),
Тексторія (https://textoria.net.ua),
Юнітекс (https://intstyle.com.ua),
Бібтекс (https://bibtex.com.ua),
Дівотекс (https://k-divotex.com.ua),
Ексім Текстиль https://eximtextil.com.ua,
Магітекс magitex.kiev.ua
або через менеджера компанії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Київський Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Обивний матеріал | Тканина, Штучна шкіра |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 205 см |
| Глибина | 105 см |
| Висота з урахуванням спинки | 105 см |
| Висота сидіння | 53 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 195 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Висота спального місця | 53 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | штучна шкіра, тканина |
- Ціна: від 15 490 ₴









