
Дитячий диван тахта Карапуз
від 9 560 ₴
- Під замовлення
Відправка з 18 квітня 2026Маленький затишний диван Карапуз в яскравих тканинах, займе гідне місце в дитячій кімнаті. Обтічної форми м'які боковини захистять малюка непосиду від травм.
Диван трансформується в зручне, рівне спальне місце. Викотним ящиком, який є частиною розсувної системи, можна користуватися навіть у тому випадку, якщо диван зібраний.
Диван Карапуз забезпечить Вас не тільки спальним місцем, але і місцем для зберігання іграшок.
Ця модель дивана – відмінний вибір для Вашої дитини.
Диван Карапуз оснащений:
* Наповнювачем - пружинним блоком;
* Зручним механізмом розкладки "тахта";
* компактним відділенням для зберігання білизни та текстилю;
* Гарним спальним місцем з розмірами 75х190;
* Міцним каркасом, створеним з якісних, екологічних матеріалів - дерева, фанери, ДСП.
А велика кольорова гама дозволяє цій моделі чудово доповнити інтер'єр вашої кімнати.
Виробник надає декілька варіантів виготовлення, також покупець може самостійно вибрати розкрій і тип тканини із запропонованого.
Ціна дивана варіюватиметься в залежності від обраної якості тканини, яка поділяється за категоріями від 1 до 11.
З широким асортиментом тканин різних відтінків від кращих постачальників, ви зможете підібрати ідеальне поєднання для вашого інтер'єру. Тканини стійкі до механічних пошкоджень, плям і навіть домашніх пухнастиків.
Ознайомитись з різновидами тканин можна відвідавши сайти постачальників тканин:
Mebel Brand (http://mebelbrand.com.ua),
Мебтекс (https://mebtex.com.ua),
СМТ (https://cmt.org.ua),
Тексторія (https://textoria.net.ua),
Юнітекс (https://intstyle.com.ua),
Бібтекс (https://bibtex.com.ua),
Дівотекс (https://k-divotex.com.ua),
Ексім Текстиль https://eximtextil.com.ua,
Магітекс magitex.kiev.ua
або через менеджера компанії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Київський Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Тахта |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивану | 125 см |
| Глибина дивану | 87 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 97 см |
| Розміри спального місця дивану | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 75 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Підстава спального місця | ДСП |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пружинний блок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | штучна шкіра, Тканина |
- Ціна: від 9 560 ₴









