Диван Лайла софа - прямий диван з одним підлокітником та різьбленням на дерев'яних декоративних фасадах, за якими ховається відділення з полицями.
Диван Лайла оснащений:
* меблевим наповнювачем - пружинним блоком;
* місткою нішою для зберігання текстилю та білизни;
* подушками, що служать декором;
* м'якими підлокітниками;
* якісним механізмом розкладки - софа;
* Розкішним спальним простором 190х190.
Виробник надає декілька варіантів виготовлення, також покупець може самостійно вибрати розкрій і тип тканини із запропонованого.
Ціна дивана варіюватиметься в залежності від обраної якості тканини, яка поділяється за категоріями від 1 до 11.
З широким асортиментом тканин різних відтінків від кращих постачальників, ви зможете підібрати ідеальне поєднання для вашого інтер'єру. Тканини стійкі до механічних пошкоджень, плям і навіть домашніх пухнастиків.
Ознайомитись з різновидами тканин можна відвідавши сайти постачальників тканин:
Mebel Brand (http://mebelbrand.com.ua),
Мебтекс (https://mebtex.com.ua),
СМТ (https://cmt.org.ua),
Тексторія (https://textoria.net.ua),
Юнітекс (https://intstyle.com.ua),
Бібтекс (https://bibtex.com.ua),
Дівотекс (https://k-divotex.com.ua),
Ексім Текстиль https://eximtextil.com.ua,
Магітекс magitex.kiev.ua
або через менеджера компанії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Київський Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Обивний матеріал | Тканина, Штучна шкіра |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 220 см |
| Глибина | 105 см |
| Висота з урахуванням спинки | 100 см |
| Висота сидіння | 53 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 190 см |
| Висота від підлоги | 53 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | фанера, ДСП, натуральне дерево |
| Підстава спального місця | ДСП, фанера, натуральне дерево |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пружинний блок |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Декоративна подушка | 4 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | штучна шкіра, тканина |
- Ціна: від 19 040 ₴










Відправка з 18 квітня 2026