
Диван Міраж єврокнига
від 14 450 ₴
- Під замовлення
Відправка з 18 квітня 2026Класичний прямий диван «Міраж» - це затишні, зручні і, головне, практичні меблі для дому з фактично будь-яким інтер'єром. Диван сконструйований з механізмом трансформації Єврокнижка, який дозволяє перетворювати його в повноцінне двоспальне місце розміром 1450х1950 мм. Загальні розміри в зібраному вигляді складають 2410х1040мм.
Розкладний диван буде дуже зручний для відпочинку, оскільки оснащений багатошаровим наповненням з пружинним блоком в основі. В дивані крім основної ніші для зберігання білизни, також є відкидні бічні ніші в підлокітниках.
Виробник надає декілька варіантів виготовлення, також покупець може самостійно вибрати розкрій і тип тканини із запропонованого.
Ціна дивана варіюватиметься в залежності від обраної якості тканини, яка поділяється за категоріями від 1 до 11.
З широким асортиментом тканин різних відтінків від кращих постачальників, ви зможете підібрати ідеальне поєднання для вашого інтер'єру. Тканини стійкі до механічних пошкоджень, плям і навіть домашніх пухнастиків.
Ознайомитись з різновидами тканин можна через менеджера компанії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Київський Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Обивний матеріал | Тканина, Штучна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 241 см |
| Глибина | 104 см |
| Висота з урахуванням спинки | 85 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 195 см |
| Ширина спального місця | 145 см |
| Висота від підлоги | 50 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | дерев'яний брус, ЛДСП |
| Підстава спального місця | пружинний блок, дерев'яні ламелі |
| Підлокітник | ЛДСП |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пружинний блок, пінополіуретан, синтепон, термоповсть |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Декоративна подушка | 3 шт. |
| Наявність спинки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | штучна шкіра, тканина |
- Ціна: від 14 450 ₴









