Диван-книжка Пума — це ідеальне поєднання комфорту та стилю. Завдяки простій і надійній системі розкладки диван-книжка легко та просто перетворюється на зручне спальне місце. Наповнення дивана Пума дає змогу використовувати його для щоденного сну.
Диван оснащений:
* простим, надійним механізмом розкладки - книжка;
* якісним меблевим наповнювачем - пружинний блок;
* місткою нішою для білизни;
* практичними м'якими підлокітниками;
* компактним спальним місцем розмірами 120х185.
Ви можете вибрати забарвлення та тип оббивки
Виробник надає декілька варіантів виготовлення, також покупець може самостійно вибрати розкрій і тип тканини із запропонованого.
Ціна дивана варіюватиметься в залежності від обраної якості тканини, яка поділяється за категоріями від 1 до 11.
З широким асортиментом тканин різних відтінків від кращих постачальників, ви зможете підібрати ідеальне поєднання для вашого інтер'єру. Тканини стійкі до механічних пошкоджень, плям і навіть домашніх пухнастиків.
Ознайомитись з різновидами тканин можна через менеджера компанії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Київський Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Книжка |
| Обивний матеріал | Тканина, Штучна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 200 см |
| Глибина | 90 см |
| Висота сидіння | 45 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 185 см |
| Ширина спального місця | 120 см |
| Висота від підлоги | 45 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | ДСП, натуральне дерево |
| Підстава спального місця | пружинний блок, натуральне дерево, дерев'яні ламелі |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | дерев'яні ламелі, пружинний блок, синтепон, Поролон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | штучна шкіра, тканина |
- Ціна: від 9 810 ₴









Відправка з 18 квітня 2026