
Диван Соната єврокнижка бильце-полка
від 18 320 ₴
- Під замовлення
Відправка з 18 квітня 2026Диван Соната здатна не тільки стати прикрасою кімнати, але і забезпечити комфортний сон і відпочинок. Каркас дивана виготовлений з твердих порід дерева, основою наповнення служать букові ламелі і пружинний блок боннель. В дивані немає складних механізмів, тому ламатися в ньому нема чому.
Диван Соната виглядає стильно і дорого. Бильця дивана мають різний дизайн і різне наповнення. В одному підлокітнику знаходиться ніша, другий оснащений висувною системою карго. Дана модель буде надійним, зручним, і довговічним предметом меблів в інтер'єрі кімнати.
Ви можете вибрати забарвлення та тип оббивки дивана за своїм бажанням.
Ціна дивана варіюватиметься в залежності від обраної якості тканини, яка поділяється за категоріями від 1 до 11.
З широким асортиментом тканин різних відтінків від кращих постачальників, ви зможете підібрати ідеальне поєднання для вашого інтер'єру. Тканини стійкі до механічних пошкоджень, плям і навіть домашніх пухнастиків.
Ознайомитись з різновидами тканин можна відвідавши сайти постачальників тканин:
Mebel Brand (http://mebelbrand.com.ua),
Мебтекс (https://mebtex.com.ua),
СМТ (https://cmt.org.ua),
Тексторія (https://textoria.net.ua),
Юнітекс (https://intstyle.com.ua),
Бібтекс (https://bibtex.com.ua),
Дівотекс (https://k-divotex.com.ua),
Ексім Текстиль https://eximtextil.com.ua,
Магітекс magitex.kiev.ua
або через менеджера компанії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Київський Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Обивний матеріал | Тканина, Штучна шкіра |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 255 см |
| Глибина | 110 см |
| Висота з урахуванням спинки | 85 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 155 см |
| Висота спального місця | 50 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | ДСП, дерев'яний брус, ДВП |
| Підстава спального місця | пружинна змійка |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пружинна змійка, пінополіуретан, синтепон |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 2 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Декоративна подушка | 3 шт. |
| Вбудований бар | Так |
| Декоративна полка | на підлокітниках |
| Висувна корзина «карго» | 1 шт. |
| Кількість підлокітників | 2 шт. |
| Наявність спинки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | штучна шкіра, тканина |
- Ціна: від 18 320 ₴









