Диван Спліт – прямий диван з високими бічними бортиками. Дерев'яні підлокітники можуть бути пофарбовані в 15 базових кольорів від світлого горіха до темного венге. Висока спинка та механізм єврокнижка дозволять встановлювати диван Спліт на відстані 20 см від стіни.
Ви можете вибрати забарвлення та тип оббивки дивана за своїм бажанням.
Ціна дивана варіюватиметься в залежності від обраної якості тканини, яка поділяється за категоріями від 1 до 11.
З широким асортиментом тканин різних відтінків від кращих постачальників, ви зможете підібрати ідеальне поєднання для вашого інтер'єру. Тканини стійкі до механічних пошкоджень, плям і навіть домашніх пухнастиків.
Ознайомитись з різновидами тканин можна через менеджера компанії.
Система єврокнижка має особливості: нижня частина дивана витягується на себе досить легко, не має механічних частин, тому прослужить досить довго, витягнута частина має прогумовані коліщата і місткий ящик для білизни, накритий ламінованою кришкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Київський Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Обивний матеріал | Тканина, Штучна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 240 см |
| Глибина | 95 см |
| Висота з урахуванням спинки | 84 см |
| Висота сидіння | 50 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 195 см |
| Ширина спального місця | 143 см |
| Висота від підлоги | 50 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | дерев'яний брус |
| Підстава спального місця | ламінована ДСП |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пружинний блок, Боннель |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Декоративна подушка | 3 шт. |
| Коліщата | Так |
| Наявність спинки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | штучна шкіра, тканина |
| Коліщатка | Так |
- Ціна: від 14 130 ₴










Відправка з 18 квітня 2026