Диван Томас - прямий диван, який має компактні габарити, стильний зовнішній вигляд, високі підлокітники, відмінний варіант дитячих меблів.
Диван оснащений:
- механізмом трансформації - тахта класична;
- меблевим наповнювачем пінополіуретаном;
- компактною нішою для розміщення текстилю, декоративних подушок, білизни;
- високими м'якими підлокітниками;
- Спальним простором розмірами 110х190 см.
Виробник надає декілька варіантів виготовлення, також покупець може самостійно вибрати розкрій і тип тканини із запропонованого.
Ціна дивана варіюватиметься в залежності від обраної якості тканини, яка поділяється за категоріями від 1 до 11.
З широким асортиментом тканин різних відтінків від кращих постачальників, ви зможете підібрати ідеальне поєднання для вашого інтер'єру. Тканини стійкі до механічних пошкоджень, плям і навіть домашніх пухнастиків.
Ознайомитись з різновидами тканин можна через менеджера компанії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Київський Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Тип дивана | прямий |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Тахта |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри дивана | |
| Висота посадкової частини дивана | 46 см |
| Розміри спального місця дивану | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 110 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | ДСП, натуральне дерево |
| Підстава спального місця | ДСП, натуральне дерево |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | тканина |
| Довжина: | 135 см |
| Висота від підлоги | 46 см |
- Ціна: від 9 950 ₴










Відправка з 18 квітня 2026