Диван Циклон - прямий диван із механізмом трансформації єврокнижка. Завдяки лаконічності ліній, практичний функціоналізм дивана поєднується з будь-яким інтер'єром від новаторських дизайнерських ідей до лофта.
Механізм трансформації єврокнижка легко перетворить диван на шикарне спальне місце для двох дорослих або трьох дітей. А можливість вибору кольору дозволяє вписати його в будь-який інтер'єр.
Зверніть увагу на нестандартні підлокітники. З правого боку глухий прямокутник, у якому сховалася містка ніша для білизни, а зліва – асиметрична полиця, де можна розмістити все, що завгодно.
Виробник надає декілька варіантів виготовлення, також покупець може самостійно вибрати розкрій і тип тканини із запропонованого.
Ціна дивана варіюватиметься в залежності від обраної якості тканини, яка поділяється за категоріями від 1 до 11.
З широким асортиментом тканин різних відтінків від кращих постачальників, ви зможете підібрати ідеальне поєднання для вашого інтер'єру. Тканини стійкі до механічних пошкоджень, плям і навіть домашніх пухнастиків.
Ознайомитись з різновидами тканин можна через менеджера компанії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Київський Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Обивний матеріал | Тканина, Штучна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 235 см |
| Глибина | 100 см |
| Висота з урахуванням спинки | 90 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 195 см |
| Ширина спального місця | 145 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | ДСП, натуральне дерево |
| Підстава спального місця | ДСП, натуральне дерево, дерев'яні ламелі |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пружинний блок, синтепон |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 2 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Декоративна подушка | 5 шт. |
| Декоративна полка | у підлокітниках |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | штучна шкіра, тканина |
- Ціна: від 17 320 ₴










Відправка з 18 квітня 2026