Диван Шторм - приваблива по своєму дизайну і одночасно дуже проста по конструкції модель.
Бильця м'які і зручні, прикриваються декоративними подушками, що кріпляться на застібки-липучки. Декоративний кант по периметру дивана надає виробу особливого шарму.
Механізм трансформації даної моделі - один з найбільш популярних - дельфін.
Внутрішнім наповненням служить дерев'яний каркас і пружинний блок на ламелях.
Виробник надає декілька варіантів виготовлення, також покупець може самостійно вибрати розкрій і тип тканини із запропонованого.
Ціна дивана варіюватиметься в залежності від обраної якості тканини, яка поділяється за категоріями від 1 до 11.
З широким асортиментом тканин різних відтінків від кращих постачальників, ви зможете підібрати ідеальне поєднання для вашого інтер'єру. Тканини стійкі до механічних пошкоджень, плям і навіть домашніх пухнастиків.
Ознайомитись з різновидами тканин можна через менеджера компанії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Київський Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Дельфін |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 240 см |
| Глибина | 150 см |
| Висота сидіння | 50 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 240 см |
| Ширина спального місця | 150 см |
| Висота від підлоги | 50 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | ДСП, натуральне дерево |
| Підстава спального місця | пружинний блок, дерев'яні ламелі |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Так |
| Декоративна подушка | 5 шт. |
| Кількість підлокітників | 2 шт. |
| Наявність спинки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | тканина |
- Ціна: від 16 000 ₴










Відправка з 18 квітня 2026