
Кутовий диван Валентин
від 22 280 ₴
- Під замовлення
Відправка з 18 квітня 2026Кутовий диван Валентин відрізняється строгими лініями, високим посадковим місцем, двома місткими нішами в дивані і додатковими нішами в боковинах. Одна з боковин має розмір, що дорівнює маленькій кутовій частині. Це важливо, якщо кут використовувати для щоденного сну для двох осіб, бо в такому випадку є опора для 2-х подушок.
Кутовий диван Валентин можна поставити не тільки у вітальні, але і в спальні або прихожій.
Колір накладок можна змінювати.
Декоративні подушки: меблева тканина, наповнювач
Диван є в різних кольорах, уточнюйте у менеджера.
Зверніть увагу, у всіх диванів дно виготовлене з ДВП.
Зверніть увагу, що в залежності від кольору та яскравості монітора, відтінок в реальності може відрізнятися від зображеного на фото.
Виробник надає декілька варіантів виготовлення, також покупець може самостійно вибрати розкрій і тип тканини із запропонованого.
Ціна дивана варіюватиметься в залежності від обраної якості тканини, яка поділяється за категоріями від 1 до 11.
З широким асортиментом тканин різних відтінків від кращих постачальників, ви зможете підібрати ідеальне поєднання для вашого інтер'єру. Тканини стійкі до механічних пошкоджень, плям і навіть домашніх пухнастиків.
Ознайомитись з різновидами тканин можна через менеджера компанії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Київський Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | кутовий |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Вид м'яких меблів | Кутові дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 250 см |
| Глибина | 162 см |
| Висота з урахуванням спинки | 100 см |
| Висота сидіння | 53 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Висота від підлоги | 53 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | ДВП, натуральне дерево |
| Підлокітник | ЛДСП |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 3 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Декоративна подушка | 3 шт. |
| Коліщата | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | тканина |
| Коліщатка | Так |
- Ціна: від 22 280 ₴









