
Кутовий диван Соната
від 26 340 ₴
- Під замовлення
Відправка з 18 квітня 2026Кутовий диван Соната - функціональна модель з трьома подушками і двома нішами в підлокітниках. Одна ніша - для габаритних речей, відкривається вгору. Інша ніша - бар, відкривається вперед. Також є ще одне місце для постільної білизни під сидінням, доступ до якого відкривається при розкладанні.
Механізм трансформації - єврокнижка. Внутрішньо наповнення - це пружинний блок + ламелі, що створює додатковий комфорт під час відпочинку.
Виробник надає декілька варіантів виготовлення, також покупець може самостійно вибрати розкрій і тип тканини із запропонованого.
Ціна дивана варіюватиметься в залежності від обраної якості тканини, яка поділяється за категоріями від 1 до 11.
З широким асортиментом тканин різних відтінків від кращих постачальників, ви зможете підібрати ідеальне поєднання для вашого інтер'єру. Тканини стійкі до механічних пошкоджень, плям і навіть домашніх пухнастиків.
Ознайомитись з різновидами тканин можна через менеджера компанії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Київський Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | кутовий |
| Кут дивана | взаємозамінний |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Вид м'яких меблів | Кутові дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 255 см |
| Глибина | 170 см |
| Висота з урахуванням спинки | 85 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | ДСП, натуральне дерево |
| Підстава спального місця | ДСП, Пружинний блок Bonnel, натуральне дерево, дерев'яні ламелі |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | дерев'яні ламелі, пружинний блок |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 2 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Вбудований бар | Так |
| Декоративна полка | на підлокітниках |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | тканина |
- Ціна: від 26 340 ₴








