Кутовий диван Степ відрізняється від всіх попередніх моделей поворотною системою розкладки. Завдяки даній системі, диван легко трансформується з кутового дивану в прямий і навіть в повноцінне двоспальне ліжко.
При виборі м'яких меблів основним критерієм служить акцент на максимальну зручність і високу якість.
Без класичних підлокітників, з декоративними подушками, з містким ящиком для білизни, кутовий диван Степ забезпечить комфортний сон і відпочинок.
Каркас дивана виготовлений з твердих порід дерева, основою наповнення служать букові ламелі і пружинний блок боннель.
В дивані немає складних механізмів, тому ламатися в ньому нема чому. Дана модель буде надійним, зручним, і довговічним предметом меблів в інтер'єрі кімнати.
Виробник надає декілька варіантів виготовлення, також покупець може самостійно вибрати розкрій і тип тканини із запропонованого.
Ціна дивана варіюватиметься в залежності від обраної якості тканини, яка поділяється за категоріями від 1 до 11.
З широким асортиментом тканин різних відтінків від кращих постачальників, ви зможете підібрати ідеальне поєднання для вашого інтер'єру. Тканини стійкі до механічних пошкоджень, плям і навіть домашніх пухнастиків.
Ознайомитись з різновидами тканин можна через менеджера компанії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Київський Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | кутовий |
| Механізм трансформації спального місця | Поворотний механізм |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Вид м'яких меблів | Кутові дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 270 см |
| Глибина | 95 см |
| Висота з урахуванням спинки | 85 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Висота від підлоги | 45 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | хромована сталь |
| Каркас дивану | ДСП, натуральне дерево |
| Підстава спального місця | пружинний блок, натуральне дерево, дерев'яні ламелі |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | дерев'яні ламелі, пружинний блок, синтепон, Поролон |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Коліщата | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | тканина |
| Коліщатка | Так |
- Ціна: від 18 030 ₴










Відправка з 18 квітня 2026