
Кутовий диван Султан
від 30 000 ₴
- Під замовлення
Відправка з 18 квітня 2026Кутовий диван Султан, з незвичайними округлим підлокітниками, виконаний у східному стилі.
Кут дивана можна вибрати на будь-яку сторону.
До даної моделі, крім трьох основних великих подушок, додаються ще шість невеликих декоративних подушок.
В дивані Султан, як і в багатьох інших диванах фабрики "Київський стандарт", надійне внутрішнє наповнення - це пружинний блок + ламелі, що створює додатковий комфорт під час відпочинку.
В дивані немає складних механізмів, тому ламатися в ньому нема чому. Дана модель буде надійним, зручним, і довговічним предметом меблів в інтер'єрі кімнати.
Виробник надає декілька варіантів виготовлення, також покупець може самостійно вибрати розкрій і тип тканини із запропонованого.
Ціна дивана варіюватиметься в залежності від обраної якості тканини, яка поділяється за категоріями від 1 до 11.
З широким асортиментом тканин різних відтінків від кращих постачальників, ви зможете підібрати ідеальне поєднання для вашого інтер'єру. Тканини стійкі до механічних пошкоджень, плям і навіть домашніх пухнастиків.
Ознайомитись з різновидами тканин можна через менеджера компанії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Київський Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | кутовий |
| Кут дивана | взаємозамінний |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Вид м'яких меблів | Кутові дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 270 см |
| Глибина | 170 см |
| Висота з урахуванням спинки | 90 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Висота від підлоги | 45 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | хромована сталь |
| Каркас дивану | ДСП, натуральне дерево |
| Підстава спального місця | натуральне дерево, дерев'яні ламелі |
| Опори | хромована сталь |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | дерев'яні ламелі, пружинний блок, синтепон, Поролон |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 2 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Декоративна подушка | 9 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | тканина |
- Ціна: від 30 000 ₴









