
Крісло Книжка не розкладне
від 5 000 ₴
- Під замовлення
Відправка з 18 квітня 2026Нерозкладне крісло Книжка - це відмінний варіант крісла, знайомого з дитинства. Компактний розмір, широка кольорова гама і можливість вибору билець, широка кольорова гамма тканини дозволять нерозкладному кріслу Книжка доповнити будь-який інтер'єр.
Переваги та особливості:
- Накладки на бильцях
- Без подушки.
Виробник надає декілька варіантів виготовлення, також покупець може самостійно вибрати розкрій і тип тканини із запропонованого.
Ціна крісла варіюватиметься в залежності від обраної якості тканини, яка поділяється за категоріями від 1 до 11.
З широким асортиментом тканин різних відтінків від кращих постачальників, ви зможете підібрати ідеальне поєднання для вашого інтер'єру. Тканини стійкі до механічних пошкоджень, плям і навіть домашніх пухнастиків.
Ознайомитись з різновидами тканин можна через менеджера компанії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Київський Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | Крісло нерозкладне |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 82 см |
| Глибина | 95 см |
| Висота з урахуванням спинки | 90 см |
| Висота сидіння | 43 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | натуральне дерево |
| Основа сидіння | дерев'яні ламелі |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
- Ціна: від 5 000 ₴


