
Ліжко дитяче будиночок "СКАНДІ"
від 7 160 ₴
- Під замовлення
Відправка з 25 квітня 2026+380 (67) 441-10-12
Костянтинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Це дитяче гарне ліжко "СКАНДІ" у вигляді будиночку дасть дитині хороше місце для спокійного сну і веселих ігор. Усі діти мріють про це в дитинстві.
Дитяче ліжко "СКАНДІ" виготовлено з масиву сосни . Дизайн цього ліжка допоможе створити в дитячій кімнаті особливу атмосферу. Таке ліжко-будиночок ідеально доповнить більшість інтер'єрів, а найважливіше - надасть комфорту та затишку дитячій кімнаті!
18 різних кольорів та відтінків:
















Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний, Махонь, Рожевий, Горіх темний, Горіх світлий, Венге, Білий, Коричневий, Блакитний, Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Покриття | Бейц |
| Дно ліжечка | дерев'яні ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 140 см |
| Ширина спального місця | 70 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Комплектація матрацом | Да |
| Коліщатка | Да |
| Тип механізму гойдання | без механізму |
| Блокування механізму гойдання | Да |
| Тип ліжка | Ліжечко класичне |
| Матеріал фасаду | Натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 77 см |
| Довжина: | 148 см |
| Висота з урахуванням боковин | 155 см |
| Додаткові характеристики | |
| Обладнання коліщаток системою фіксації | Да |
| Знімна передня стінка | Да |
| Система захисту від довільного регулювання ліжечка | Да |
| Можливість трансформації ліжечка в підліткове ліжко | Да |
| Можливість трансформації ліжечка в письмовий стіл | Да |
| Комплектація | |
| Електронний музичний блок | Да |
| Кишені для аксесуарів | Да |
| Балдахін | Да |
| Захисна профіль-накладка на верхній частині боковин | Да |
| Сповивальний столик | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| КОЛІР | ГОРІХ ТЕМНИЙ |
| РОЗМІР | 70 Х 140 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 7 160 ₴









