
Ліжко двоярусне "ТВІНС"
від 10 770 ₴
- Під замовлення
Відправка з 25 квітня 2026Дитяче двоярусне ліжко "ТВІНС" без шухляд.
Дуже вдала двоярусна модель дитячого ліжечка, виконана в традиційному стилі , укомплектовано ортопедичною основою з міцних букових ламелей, які служать опорою для матраца і забезпечують довгий термін його експлуатації. Має ряд дуже корисних елементів, що роблять цю модель дійсно сучасною і практичною. Повністю відповідає високим стандартам.
Виготовлена з натуральних матеріалів. Каркас ліжка виготовлений з масиву сосни.
За бажанням замовника можна укомплектувати ящиками для зберігання дитячих речей, які займають весь простір під ліжечком , а також є можливість установки сходів як з лівого, так і з правого боку ліжка. А широка колірна гамма дозволяє даній моделі чудово доповнити інтер'єр вашої спальної кімнати.
Також компанія випускає інші дитячі ліжечка . За бажанням замовника є можливість отримання в електронному вигляді каталогу для більш детального вивчення продукції .
При замовленні від декількох одиниць - спеціальна ціна!
18 різних кольорів і відтінків:


















| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | двох'ярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Матеріал виготовлення каркаса | натуральне дерево |
| Матеріал виготовлення фасаду | натуральне дерево |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий, Махонь, Горіх темний, Рожевий, Горіх світлий, Венге, Вільха, Яблуня, Білий, Коричневий, Блакитний, Чорний |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Покриття | Бейц |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 208 см |
| Глибина дитячого ліжка | 88 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 170 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Висота спального місця | 86 см |
| Висота спального місця другого ярусу | 70 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Стіл | Ні |
| Викатний стіл | Ні |
| Стелаж для книг і іграшок | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Стандартні сходи | Так |
| Сходинки | Ні |
| Сходи-комод | Ні |
| Захисний бортик | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркасу | сосна |
| КОЛІР | ГОРІХ ТЕМНИЙ |
| РОЗМІР | 800 х 1900 |
- Ціна: від 10 770 ₴









