
Диван дитячий Барвінок
від 8 880 ₴
- Під замовлення
Відправка з 18 квітня 2026Кожен батько бажає обставити дитячу кімнату свого малюка якісними, красивими меблями. Увагу привертають яскраві відтінки, нестандартний дизайн і компактність розмірів. Все це чудово поєднується в моделі дивана «Барвінок», яку ми пропонуємо для купівлі. Зверніть увагу на цікаве оформлення спинки — вона дійсно схожа на красиву квітку. Купити дитячий диван із таким дизайном найкраще варто для дівчаток — вони будуть раді такому гарному спальному місцю для справжніх принцес. Він розкладається за принципом єврокнижки — у складеному вигляді він дуже компактний і не займає багато місця в кімнаті, залишаючи багато простору для ігор та інших дитячих занять.
В основі каркаса лежить натуральне дерево — це збільшує міцність конструкції багато разів. В його основі лежить якісний пружинний блок — він добре витримує велику вагу, не просідає у разі багаторазового використання. Зовнішня тканинна оббивка досить щільна, добре тримає форму, не схильна до розтягнення, тому не втрачає показного зовнішнього вигляду. Ви зможете легко її відчистити від будь-яких типів забруднень. Також тут є компактний ящик для зберігання постільної білизни — ви зможете туди покласти всі необхідні речі, звільнивши полиці дитячої шафи. Механізм трансформації дуже простий, тому ваша дитина скоро навчиться самостійно готуватися до сну. Диван не обладнаний захисними бортиками, тому його варто купувати для дорослих дітей.
Ви можете вибрати забарвлення та тип оббивки дивана за своїм бажанням.
Ціна дивана варіюватиметься в залежності від обраної якості тканини, яка поділяється за категоріями від 1 до 11.
З широким асортиментом тканин різних відтінків від кращих постачальників, ви зможете підібрати ідеальне поєднання для вашого інтер'єру. Тканини стійкі до механічних пошкоджень, плям і навіть домашніх пухнастиків.
Ознайомитись з різновидами тканин можна відвідавши сайти постачальників тканин:
Mebel Brand (http://mebelbrand.com.ua),
Мебтекс (https://mebtex.com.ua),
СМТ (https://cmt.org.ua),
Тексторія (https://textoria.net.ua),
Юнітекс (https://intstyle.com.ua),
Бібтекс (https://bibtex.com.ua),
Дівотекс (https://k-divotex.com.ua),
Ексім Текстиль https://eximtextil.com.ua,
Магітекс magitex.kiev.ua
або через менеджера компанії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Київський Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Тип дивана | модульний |
| Кут дивана | лівий |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри спального місця дивану | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | натуральне дерево |
| Основа спального місця | пружинний блок |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пружинний блок |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Декоративна подушка | 1 шт. |
| Наявність спинки | Да |
| Основні | |
| Оббивний матеріал | тканина |
| Класифікація | Категорія |
| Розміри спального місця | |
| Висота від підлоги | 51 см |
- Ціна: від 8 880 ₴








