Диван Барон є новинкою у виробництві фабрики Київський стандарт. Строгі лінії дивану відрізняють його від аналогічних диванів цього виробника.
Каркас дивана виготовлений з твердих порід дерева. Основою наповнення є пружинний блок Bonnell.
Диван Барон призначений для щоденного використання. Під дерев'яними накладками на підлокітники знаходяться місткі ніші.
Система розкладки даної моделі проста і зручна. У розкладеному стані диван цілком може замінити двоспальне ліжко. Чотири варіанти розкрою тканини дозволяє кожному проявити фантазію і вибрати свій ідеальний варіант дивана.
Зверніть увагу на підлокітники дивану Барон. Вони високі, оббиті м'якою тканиною та мають спеціальні накладки. За рахунок рівної поверхні на такі боковинки можна ставити гарячі холодні напої, покласти книгу, пульт, смартфон або планшет.
Диван Барон має практично непомітні, короткі ніжки. Вони роблять конструкцію стійкою, надійною з погляду експлуатації. Наявність декоративних подушок створює оригінальний стильний вигляд і при цьому виконує функцію комфортного розміщення для відпочинку.
Ви можете вибрати забарвлення та тип оббивки дивана за своїм бажанням.
Ціна дивана варіюватиметься в залежності від обраної якості тканини, яка поділяється за категоріями від 1 до 11.
З широким асортиментом тканин різних відтінків від кращих постачальників, ви зможете підібрати ідеальне поєднання для вашого інтер'єру. Тканини стійкі до механічних пошкоджень, плям і навіть домашніх пухнастиків.
Ознайомитись з різновидами тканин можна відвідавши сайти постачальників тканин:
Mebel Brand (http://mebelbrand.com.ua),
Мебтекс (https://mebtex.com.ua),
СМТ (https://cmt.org.ua),
Тексторія (https://textoria.net.ua),
Юнітекс (https://intstyle.com.ua),
Бібтекс (https://bibtex.com.ua),
Дівотекс (https://k-divotex.com.ua),
Ексім Текстиль https://eximtextil.com.ua,
Магітекс magitex.kiev.ua
або через менеджера компанії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Київський Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Висота посадкової частини дивана | 53 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 90 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Висота спального місця | 53 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | натуральне дерево |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пружинний блок |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Класифікація | Категорія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | тканина |
- Ціна: від 15 260 ₴










Відправка з 18 квітня 2026