Диван Бінго має особливий шарм. Його привабливість стане яскравішою завдяки таким стильним напрямкам як хай-тек, лофт, мінімалізм, еко, мілітарі, фьюжн.
Компактна модель відмінно розміститься у передпокої, на балконі, лоджії, мансарді. Такий формат відмінно виглядатиме в інтер'єрі дачного будиночка. Приймальна офісного приміщення, хол адміністративної будівлі, інтер'єр кафе виглядатиме затишніше з цим виробом.
Модель має незвичайні підлокітники - вони м'які і, на перший погляд, виглядають дуже тонкими. Насправді, кожна деталь модельного ряду міцна, надійна, функціональна.
Прямий диван Бінго має масу позитивних якостей:
- ортопедична конструкція з наповнювачем пружинний блок;
- зручний механізм розкладки Алеко;
- міцний, зносостійкий оббивний матеріал;
- екологічні матеріали – дерево, тканина, ДСП, фанера, метал;
- спальне місце, розраховане на двох – ширина 130, довжина – 205 см.
Вибір кольору оббивки дозволить підібрати ідеальний варіант для інтер'єру.
Механізм розкладки Алеко використовують для компактних виробів, ідеальний для гостьових диванів. За рахунок особливостей розкладки він економить простір приміщення. Що стосується обслуговування, то тут все просто - його не варто часто використовувати. Він не пристосований для щоденного використання.
Тому, купуючи вироби з механізмом Алеко, враховуйте це. В іншому - розкладайте модель тоді, коли потрібно. Робіть це плавно, не смикаючи конструкцію. дотримуйтесь принципу трансформації, і цей механізм буде служити досить довго.
Ви можете вибрати забарвлення та тип оббивки дивана за своїм бажанням.
Ціна дивана варіюватиметься в залежності від обраної якості тканини, яка поділяється за категоріями від 1 до 11.
З широким асортиментом тканин різних відтінків від кращих постачальників, ви зможете підібрати ідеальне поєднання для вашого інтер'єру. Тканини стійкі до механічних пошкоджень, плям і навіть домашніх пухнастиків.
Ознайомитись з різновидами тканин можна відвідавши сайти постачальників тканин:
Mebel Brand (http://mebelbrand.com.ua),
Мебтекс (https://mebtex.com.ua),
СМТ (https://cmt.org.ua),
Тексторія (https://textoria.net.ua),
Юнітекс (https://intstyle.com.ua),
Бібтекс (https://bibtex.com.ua),
Дівотекс (https://k-divotex.com.ua),
Ексім Текстиль https://eximtextil.com.ua,
Магітекс magitex.kiev.ua
або через менеджера компанії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Київський Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Алеко |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 0 категорія |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Висота посадкової частини дивана | 90 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 205 см |
| Ширина спального місця | 130 см |
| Висота від підлоги | 43 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | натуральне дерево |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пружинний блок |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 4 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | тканина |
- Ціна: від 14 110 ₴










Відправка з 18 квітня 2026