Подивіться мінімалізм цієї моделі. Все зроблено просто, лаконічно. Виріб не має підлокітників, але від цього лише виграє: без підлокітників звільняється додатковий простір і прямий диван стає максимально функціональним. Поєднання різних кольорів дуже гармонує.
Такий диван чудово доповнить інтер'єр у стилі мінімалізму, лофт, арт-деко, авангарду тощо.
Модель завдяки яскравій палітрі освіжає кімнату, притягує до себе погляд.
Ви можете вибрати забарвлення та тип оббивки дивана за своїм бажанням.
Ціна дивана варіюватиметься в залежності від обраної якості тканини, яка поділяється за категоріями від 1 до 11.
З широким асортиментом тканин різних відтінків від кращих постачальників, ви зможете підібрати ідеальне поєднання для вашого інтер'єру. Тканини стійкі до механічних пошкоджень, плям і навіть домашніх пухнастиків.
Ознайомитись з різновидами тканин можна відвідавши сайти постачальників тканин:
Mebel Brand (http://mebelbrand.com.ua),
Мебтекс (https://mebtex.com.ua),
СМТ (https://cmt.org.ua),
Тексторія (https://textoria.net.ua),
Юнітекс (https://intstyle.com.ua),
Бібтекс (https://bibtex.com.ua),
Дівотекс (https://k-divotex.com.ua),
Ексім Текстиль https://eximtextil.com.ua,
Магітекс magitex.kiev.ua
або через менеджера компанії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Київський Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Висота посадкової частини дивана | 47 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 210 см |
| Ширина спального місця | 155 см |
| Висота від підлоги | 85 см |
| Висота спального місця | 47 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | натуральне дерево |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пружинний блок |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Декоративна подушка | 4 шт. |
| Користувальницькі | |
| Класифікація | 1 категорія |
| Категорія | |
| Категорія | 1 категорія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | тканина |
- Ціна: від 14 490 ₴










Відправка з 18 квітня 2026