Диван-софа Верона - досить компактний, але при цьому має відмінний функціонал і місткість. Диван можна віднести до класичного стилю, попри те, що підлокітники декоровані сучасними накладками.
Велика кількість подушок різного розміру, роблять дану модель затишною і домашньою. Софа призначена для щоденного сну тому, що має ортопедичне наповнення. Система розкладки проста і зручна. Спальне місце рівне і комфортне. Чотири варіанти розкрою тканини дозволить проявити фантазію і вибрати свій неповторний стиль дивана.
Ви можете вибрати забарвлення та тип оббивки дивана за своїм бажанням.
Ціна дивана варіюватиметься в залежності від обраної якості тканини, яка поділяється за категоріями від 1 до 11.
З широким асортиментом тканин різних відтінків від кращих постачальників, ви зможете підібрати ідеальне поєднання для вашого інтер'єру. Тканини стійкі до механічних пошкоджень, плям і навіть домашніх пухнастиків.
Ознайомитись з різновидами тканин можна відвідавши сайти постачальників тканин:
Mebel Brand (http://mebelbrand.com.ua),
Мебтекс (https://mebtex.com.ua),
СМТ (https://cmt.org.ua),
Тексторія (https://textoria.net.ua),
Юнітекс (https://intstyle.com.ua),
Бібтекс (https://bibtex.com.ua),
Дівотекс (https://k-divotex.com.ua),
Ексім Текстиль https://eximtextil.com.ua,
Магітекс magitex.kiev.ua
або через менеджера компанії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Київський Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 165 см |
| Глибина | 102 см |
| Висота з урахуванням спинки | 97 см |
| Висота сидіння | 53 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 195 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пружинний блок, Боннель |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Декоративна подушка | 4 шт. |
| Кількість підлокітників | 2 шт. |
| Наявність спинки | Так |
- Ціна: від 15 610 ₴










Відправка з 18 квітня 2026