
Диван Еліпс акордеон
від 11 750 ₴
- Під замовлення
Відправка з 18 квітня 2026Диван Елліпс з механізмом розкладки акордеон - ідеальна модель дивана, яка виконує кілька функцій: вписується в певні параметри, ідеально поєднується із загальною концепцією інтер'єру і, звичайно ж, має не тільки зручне розташування, щоб сидіти, читати, але також оснащена гарним спальним місцем для однієї людини .
Диван Еліпс та його особливості:
* наповнений меблевим пінополіуретаном, він володіє ортопедичними властивостями, необхідною щільністю;
*обладнаний досить містким ящиком для постільної білизни, рушників та різних текстильних речей;
* має компактні розміри, завдяки яким можна вписати цю модель у малогабаритне приміщення;
* Зручне спальне місце - ідеально для однієї людини. Підлітки, особливо дівчатка, люблять цю модель.
Ви можете вибрати забарвлення та тип оббивки дивана за своїм бажанням.
Ціна дивана варіюватиметься в залежності від обраної якості тканини, яка поділяється за категоріями від 1 до 11.
З широким асортиментом тканин різних відтінків від кращих постачальників, ви зможете підібрати ідеальне поєднання для вашого інтер'єру. Тканини стійкі до механічних пошкоджень, плям і навіть домашніх пухнастиків.
Ознайомитись з різновидами тканин можна відвідавши сайти постачальників тканин:
Mebel Brand (http://mebelbrand.com.ua),
Мебтекс (https://mebtex.com.ua),
СМТ (https://cmt.org.ua),
Тексторія (https://textoria.net.ua),
Юнітекс (https://intstyle.com.ua),
Бібтекс (https://bibtex.com.ua),
Дівотекс (https://k-divotex.com.ua),
Ексім Текстиль https://eximtextil.com.ua,
Магітекс magitex.kiev.ua
або через менеджера компанії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Київський Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Акордеон |
| Обивний матеріал | Тканина, Штучна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Розмір спального місця | 120х190 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 155 см |
| Глибина | 105 см |
| Висота з урахуванням спинки | 90 см |
| Висота сидіння | 42 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 120 см |
| Висота від підлоги | 42 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | штучна шкіра, тканина |
- Ціна: від 11 750 ₴









