
Диван Імперія-1 тахта
від 13 640 ₴
- Під замовлення
Відправка з 18 квітня 2026Назва дивана Імперія-1 говорить про те, що "імператорські" меблі можуть бути якісними і доступними, це передбачено виробником.
Диван "Імперія 1" - стильна, сучасна конструкція, яка відрізняється незвичайним зовнішнім виглядом і підкорить з першого погляду. Стане цікавою деталлю інтер'єру у будь-якій вітальні, спальні. Внесе вишуканість і затишок в приміщення, подарує неперевершений комфорт і зручність. Догляд за таким виробом потрібен мінімальний.
Зверніть увагу на оригінальну спинку, її плавні лінії, декоративні елементи. Виріб не має золотого чи срібного оздоблення, проте, за рахунок нестандартної подачі та оригінального декору, диван тахта виглядає велично. Таку модель може дозволити собі кожен, а значить, у вашому розпорядженні буде своє "королівське ложе".
Зверніть увагу на продуманість підлокітників. По суті, диван має два підлокітники і лише один підлокітник, який додатково оснащений наповнювачем та оббитий тканиною. Таким чином, він стає оригінальною незнімною подушкою. На нього можна спиратися в напівлежачому положенні, приймати зручну позу для читання, перегляду улюблених телепередач.
Наповнення - пружинний блок. Механізм трансформації тахта дозволяє конструкції швидко перетворитися на просторе спальне місце, яке забезпечить високоякісний сон. Є ніша для білизни.
Виробник надає декілька варіантів виготовлення, також покупець може самостійно вибрати розкрій і тип тканини із запропонованого.
Ціна дивана варіюватиметься в залежності від обраної якості тканини, яка поділяється за категоріями від 1 до 11.
З широким асортиментом тканин різних відтінків від кращих постачальників, ви зможете підібрати ідеальне поєднання для вашого інтер'єру. Тканини стійкі до механічних пошкоджень, плям і навіть домашніх пухнастиків.
Ознайомитись з різновидами тканин можна відвідавши сайти постачальників тканин:
Mebel Brand (http://mebelbrand.com.ua),
Мебтекс (https://mebtex.com.ua),
СМТ (https://cmt.org.ua),
Тексторія (https://textoria.net.ua),
Юнітекс (https://intstyle.com.ua),
Бібтекс (https://bibtex.com.ua),
Дівотекс (https://k-divotex.com.ua),
Ексім Текстиль https://eximtextil.com.ua,
Магітекс magitex.kiev.ua
або через менеджера компанії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Київський Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Обивний матеріал | Тканина, Штучна шкіра |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 220 см |
| Глибина | 85 см |
| Висота з урахуванням спинки | 105 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Висота спального місця | 53 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Підстава спального місця | пружинний блок |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | штучна шкіра, тканина |
- Ціна: від 13 640 ₴









