
Диван Каліпсо книжка
від 11 130 ₴
- Під замовлення
Відправка з 18 квітня 2026Диван Каліпсо - зручний сучасний диван, в якому врахована проста конструкція, максимально надійна, знайома з дитинства.
Це та сама "книжка", завдяки якій невеликий диван Каліпсо дуже легко і швидко розкладається, перетворюючись на спальне місце.
Простота використання конструкції, а також містка ніша для білизни, сучасні матеріали фасаду та оббивки створюють величезний попит на цю модель. А велика кольорова гама дозволяє цій моделі доповнити інтер'єр вашої кімнати.
Виробник надає декілька варіантів виготовлення, також покупець може самостійно вибрати розкрій і тип тканини із запропонованого.
Ціна дивана варіюватиметься в залежності від обраної якості тканини, яка поділяється за категоріями від 1 до 11.
З широким асортиментом тканин різних відтінків від кращих постачальників, ви зможете підібрати ідеальне поєднання для вашого інтер'єру. Тканини стійкі до механічних пошкоджень, плям і навіть домашніх пухнастиків.
Ознайомитись з різновидами тканин можна через менеджера компанії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Київський Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Книжка |
| Обивний матеріал | Тканина, Штучна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 185 см |
| Глибина | 95 см |
| Висота з урахуванням спинки | 95 см |
| Висота сидіння | 43 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 125 см |
| Висота від підлоги | 43 см |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пружинний блок |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Наявність спинки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | штучна шкіра, тканина |
- Ціна: від 11 130 ₴









