
Диван книжка бік ЛДСП
від 7 920 ₴
- Під замовлення
Відправка з 18 квітня 2026Диван книжка бік ЛДСП – сучасна модель класичного дивана, знайома з дитинства. Вигідна ціна представленої моделі максимально низька, тому має попит для облаштування дачних будиночків, орендованих квартир.
Ця модель зроблена на основі старої конструкції, але з урахуванням сучасних потреб, технічних можливостей. Тому, ви не знайдете шорсткості, гострих кутів, грубих елементів, деталей - все максимально просте.
Диван оснащений:
* простим, надійним механізмом розкладки - книжка;
* якісним меблевим наповнювачем - пружинний блок;
* Місткою нішою для білизни;
* практичними підлокітниками з ДСП;
* компактним спальним місцем розмірами 120х185.
Ви можете вибрати забарвлення та тип оббивки дивана за своїм бажанням.
Ціна дивана варіюватиметься в залежності від обраної якості тканини, яка поділяється за категоріями від 1 до 11.
З широким асортиментом тканин різних відтінків від кращих постачальників, ви зможете підібрати ідеальне поєднання для вашого інтер'єру. Тканини стійкі до механічних пошкоджень, плям і навіть домашніх пухнастиків.
Ознайомитись з різновидами тканин можна через менеджера компанії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Київський Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Книжка |
| Обивний матеріал | Тканина, Штучна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота посадкової частини дивана | 45 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 95 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 185 см |
| Ширина спального місця | 120 см |
| Висота від підлоги | 45 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Каркас дивану | ДСП |
| Підлокітник | ЛДСП |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пружинний блок |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | штучна шкіра, тканина |
- Ціна: від 7 920 ₴









