
Диван Корона дельфін
від 13 030 ₴
- Під замовлення
Відправка з 18 квітня 2026+380 (67) 441-10-12
Костянтинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диван Корона дельфін - прямий диван, який за своєю формою нагадує корону, за рахунок оригінальної стилістики чудово впишеться в незвичайну концепцію інтер'єру та послужить необхідним акцентом.
Диван Корона оснащений:
* якісним механізмом трансформації - дельфін;
* м'якими, незвичайними підлокітниками;
* оригінальними декоративними подушками;
* Комфортним спальним місцем, розмірами 180х155, 190х155;
* Зручним сидінням, наповненим пружинним блоком.
Ви можете вибрати забарвлення та тип оббивки дивана за своїм бажанням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Київський Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Дельфін |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Обивний матеріал | Тканина, Штучна шкіра |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 215 см |
| Глибина | 90 см |
| Висота з урахуванням спинки | 85 см |
| Висота сидіння | 50 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 180 см |
| Ширина спального місця | 155 см |
| Висота від підлоги | 50 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Каркас дивану | фанера, ДСП, натуральне дерево |
| Підстава спального місця | ДСП, фанера, натуральне дерево |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пружинний блок |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Так |
| Декоративна подушка | 4 шт. |
| Кількість підлокітників | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | штучна шкіра, тканина |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 13 030 ₴









