Диван Легенда - прямий диван з простим, зручним для щоденного розкладання механізмом "єврософа".
Особливості дивану:
* фігурні м'які бильця з декоративним кантом;
* Металеві високі ніжки;
* Одна містка ніша для білизни.
* Три великі та дві маленькі подушки.
* Чохли для подушок на блискавці.
Виробник надає декілька варіантів виготовлення, також покупець може самостійно вибрати розкрій і тип тканини із запропонованого.
Ціна дивана варіюватиметься в залежності від обраної якості тканини, яка поділяється за категоріями від 1 до 11.
З широким асортиментом тканин різних відтінків від кращих постачальників, ви зможете підібрати ідеальне поєднання для вашого інтер'єру. Тканини стійкі до механічних пошкоджень, плям і навіть домашніх пухнастиків.
Ознайомитись з різновидами тканин можна через менеджера компанії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Київський Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Обивний матеріал | Тканина, Штучна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 240 см |
| Глибина | 155 см |
| Висота сидіння | 52 см |
| Висота посадкової частини дивана | 52 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 195 см |
| Ширина спального місця | 150 см |
| Висота спального місця | 52 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | метал |
| Каркас дивану | фанера, ДСП, натуральне дерево |
| Підстава спального місця | ДСП, натуральне дерево |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | дерев'яні ламелі, пружинний блок |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Декоративна подушка | 5 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | штучна шкіра, тканина |
- Ціна: від 21 490 ₴









Відправка з 18 квітня 2026