Диван Лотос 1 - прямий із цілком звичайним стандартним варіантом диван, але завдяки колірній палітрі та наявності оригінальних подушок він робиться видатним.
Декоративні подушки: дві стандартні форми, дві інші зроблені за типом підлокітників. За рахунок оригінальної конструкції можна легко спиратися, приймати позу напівлежачи.
Диван Лотос 1 оснащений:
* ортопедичним наповнювачем - пружинним блоком;
* вбудованою нішою, призначеної для розміщення білизни, текстилю;
* оригінальними декоративними подушками;
* надійним механізмом трансформації - софа;
* Хорошим спальним місцем розмірами - 150х190 см.
Виробник надає декілька варіантів виготовлення, також покупець може самостійно вибрати розкрій і тип тканини із запропонованого.
Ціна дивана варіюватиметься в залежності від обраної якості тканини, яка поділяється за категоріями від 1 до 11.
З широким асортиментом тканин різних відтінків від кращих постачальників, ви зможете підібрати ідеальне поєднання для вашого інтер'єру. Тканини стійкі до механічних пошкоджень, плям і навіть домашніх пухнастиків.
Ознайомитись з різновидами тканин можна через менеджера компанії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Київський Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Обивний матеріал | Тканина, Штучна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 190 см |
| Глибина | 80 см |
| Висота з урахуванням спинки | 85 см |
| Висота сидіння | 53 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 150 см |
| Висота спального місця | 53 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Каркас дивану | фанера, ДСП, натуральне дерево |
| Підстава спального місця | ДСП, фанера, натуральне дерево |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Декоративна подушка | 4 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | штучна шкіра, тканина |
- Ціна: від 12 960 ₴









Відправка з 18 квітня 2026