Диван Ріо – компактна модель, економна з погляду розміщення, ідеальний варіант для малогабаритних приміщень. Всі деталі виробу, оббивна тканина натуральні та нешкідливі. М'які меблі такого формату подобається підліткам, але він не розрахований на щоденну трансформацію, це ідеальний гостьовий варіант.
Диван Ріо можна розмістити в дитячій, щоб використовувати як основне спальне місце, або — у вітальні, розв'язавши проблему з додатковим спальним місцем. Диван — крихітка може легко замінити крісло, залишаючись водночас не менш комфортним у складеному вигляді.
Система розкладки дивана алеко, проста у використанні.
МДФ накладки, на підлокітниках диванчика, добре доповнюють його та роблять практичнішим у використанні. Диван Ріо може стати прекрасним місцем відпочинку на балконі, доповнити кухню або передпокій.
Виробник надає декілька варіантів виготовлення, також покупець може самостійно вибрати розкрій і тип тканини із запропонованого.
Ціна дивана варіюватиметься в залежності від обраної якості тканини, яка поділяється за категоріями від 1 до 11.
З широким асортиментом тканин різних відтінків від кращих постачальників, ви зможете підібрати ідеальне поєднання для вашого інтер'єру. Тканини стійкі до механічних пошкоджень, плям і навіть домашніх пухнастиків.
Ознайомитись з різновидами тканин можна відвідавши сайти постачальників тканин:
Mebel Brand (http://mebelbrand.com.ua),
Мебтекс (https://mebtex.com.ua),
СМТ (https://cmt.org.ua),
Тексторія (https://textoria.net.ua),
Юнітекс (https://intstyle.com.ua),
Бібтекс (https://bibtex.com.ua),
Дівотекс (https://k-divotex.com.ua),
Ексім Текстиль https://eximtextil.com.ua,
Магітекс magitex.kiev.ua
або через менеджера компанії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Київський Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Алеко |
| Обивний матеріал | Тканина, Штучна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 155 см |
| Глибина | 105 см |
| Висота з урахуванням спинки | 85 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 205 см |
| Ширина спального місця | 130 см |
| Висота від підлоги | 43 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | фанера, ДСП, натуральне дерево |
| Підстава спального місця | пружинний блок, ДСП, дерев'яні ламелі |
| Підлокітник | ДСП, натуральне дерево |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | дерев'яні ламелі, пружинний блок |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | штучна шкіра, тканина |
- Ціна: від 14 290 ₴










Відправка з 18 квітня 2026