Диван Фокус Лайт - прямий диван із механізмом трансформації єврокнига. Вдала сукупність прямих і м'яких контурів створюють стриманий, затишний дизайн, який дозволить диванові вписатися в будь-яку квартиру з класичним інтер'єром.
Диван може легко перетворитися на двоспальне місце з розмірами 1900х1450см. Він створений для приємного сну та просто відпочинку та оснащений багатошаровим ортопедичним матрацом із основою із синтепону із пружинним блоком.
Диван обладнаний ящиком для білизни і м'якими підлокітниками, оббитими шкірою еко, прикрашених орнаментом в нижній частині. Масивні ніжки трохи піднімають диван над підлогою, це дозволяє переміщати його як завгодно, не шкодячи покриттю.
Виробник надає декілька варіантів виготовлення, також покупець може самостійно вибрати розкрій і тип тканини із запропонованого.
Ціна дивана варіюватиметься в залежності від обраної якості тканини, яка поділяється за категоріями від 1 до 11.
З широким асортиментом тканин різних відтінків від кращих постачальників, ви зможете підібрати ідеальне поєднання для вашого інтер'єру. Тканини стійкі до механічних пошкоджень, плям і навіть домашніх пухнастиків.
Ознайомитись з різновидами тканин можна через менеджера компанії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Київський Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Обивний матеріал | Тканина, Штучна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 207 см |
| Глибина | 100 см |
| Висота з урахуванням спинки | 85 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 195 см |
| Ширина спального місця | 145 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | ДСП, натуральне дерево |
| Підстава спального місця | пружинний блок, натуральне дерево, дерев'яні ламелі |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | дерев'яні ламелі, пружинний блок, синтепон |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Декоративна подушка | 3 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | штучна шкіра, тканина |
- Ціна: від 12 890 ₴










Відправка з 18 квітня 2026