Диван Шабо - прямий диван, оснащений якісними декоративними подушками та має універсальний дизайн, тому легко впишеться у сучасний чи класичний формат приміщення.
Диван Шабо досить функціональний та цікавий, завдяки високим м'яким підлокітникам та оригінальним малюнком на фасаді.
Диван Шабо оснащений:
- Зручним механізмом розкладки єврокнижка;
- комфортним меблевим наповнювачем – пружинний блок;
- Місткою нішою;
- м'якими підлокітниками;
- Декоративними подушками різних розмірів;
- Хорошим спальним місцем розмірами 145х190 см.
Виробник надає декілька варіантів виготовлення, також покупець може самостійно вибрати розкрій і тип тканини із запропонованого.
Ціна дивана варіюватиметься в залежності від обраної якості тканини, яка поділяється за категоріями від 1 до 11.
З широким асортиментом тканин різних відтінків від кращих постачальників, ви зможете підібрати ідеальне поєднання для вашого інтер'єру. Тканини стійкі до механічних пошкоджень, плям і навіть домашніх пухнастиків.
Ознайомитись з різновидами тканин можна через менеджера компанії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Київський Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Обивний матеріал | Тканина, Штучна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 230 см |
| Глибина | 100 см |
| Висота з урахуванням спинки | 85 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 145 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | ДСП, натуральне дерево |
| Підстава спального місця | ДСП, натуральне дерево, дерев'яні ламелі |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | дерев'яні ламелі, пружинний блок |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Декоративна подушка | 5 шт. |
| Коліщата | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | штучна шкіра, тканина |
| Коліщатка | Так |
- Ціна: від 15 970 ₴










Відправка з 18 квітня 2026