Кутовий диван Джаз — універсальна, багатофункціональна модель, яка розв'язує проблеми з обмеженим простором, надає кімнаті сучаснішого вигляду.
Кутовий диван софа Джаз — це легка молодіжна модель. Без класичних підлокітників, з декоративними подушками диван легко трансформується у двоспальне ліжко.
Кутова софа Джаз забезпечить комфортний сон і відпочинок. Каркас дивана виготовлений із жорстких порід дерева, основою наповнення є букові ламелі та пружинний блок боннель.
Дві місткі білизняні короби допоможуть організувати простір. У дивані немає складних механізмів, тому ламатися в ньому нема чому. Ця модель буде надійним, зручним і довговічним предметом меблів в інтер'єрі кімнати.
Виробник надає кілька варіантів виготовлення, також покупець може самостійно вибрати розкрій і тип тканини з запропонованого.
Ціна дивана варіюватиметься залежно від обраної якості тканини, яка поділяються за категоріями від 1 до 11.
Із широким асортиментом тканин різних відтінків від найкращих постачальників, ви зможете підібрати ідеальне поєднання для вашого інтер'єру.
Ознайомитися з різноманітністю тканин можна через менеджера компанії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Київський Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | кутовий |
| Кут дивана | взаємозамінний |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Вид м'яких меблів | Кутові дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 215 см |
| Глибина | 160 см |
| Висота з урахуванням спинки | 90 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 215 см |
| Ширина спального місця | 155 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | фанера, ДСП, натуральне дерево |
| Підстава спального місця | Пружинний блок Bonnel, натуральне дерево, дерев'яні ламелі |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 2 шт. |
| Підлокітники | Ні |
| Декоративна подушка | 5 шт. |
- Ціна: від 17 520 ₴










Відправка з 18 квітня 2026