
Диван кутовий Квадро
від 25 080 ₴
- Під замовлення
Відправка з 18 квітня 2026Кутовий диван Квадро – універсальна, багатофункціональна модель, яка вирішує проблеми з обмеженим простором, надає кімнаті більш сучасного вигляду.
Кутовий диван софа Квадро - це надійна, міцна та багатофункціональна модель. М'які високі бильця містять зручні ніші для зберігання текстилю. Диван легко трансформується в двоспальне ліжко.
Кутова софа Квадро здатна забезпечити комфортний сон і відпочинок. Каркас дивана виготовлений з твердих порід дерева, основою наповнення служать букові ламелі і пружинний блок боннель.
Два містких короби для білизни допоможуть організувати простір. В дивані немає складних механізмів, тому ламатися в ньому нема чому. Дана модель буде надійним, зручним, і довговічним предметом меблів в інтер'єрі кімнати.
Виробник надає декілька варіантів виготовлення, також покупець може самостійно вибрати розкрій і тип тканини із запропонованого.
Ціна дивана варіюватиметься в залежності від обраної якості тканини, яка поділяється за категоріями від 1 до 11.
З широким асортиментом тканин різних відтінків від кращих постачальників, ви зможете підібрати ідеальне поєднання для вашого інтер'єру. Тканини стійкі до механічних пошкоджень, плям і навіть домашніх пухнастиків.
Ознайомитись з різновидами тканин можна через менеджера компанії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Київський Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | кутовий |
| Кут дивана | лівий |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Вид м'яких меблів | Кутові дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 255 см |
| Глибина | 165 см |
| Висота з урахуванням спинки | 90 см |
| Висота сидіння | 53 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Висота від підлоги | 53 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | фанера, ДСП, натуральне дерево |
| Підстава спального місця | Пружинний блок Bonnel, дерев'яні ламелі |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 4 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Декоративна подушка | 3 шт. |
| Кількість підлокітників | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | тканина |
- Ціна: від 25 080 ₴








