Кутовий диван Прадо - це одна з найпопулярніших моделей в даному сегменті. Родзинкою даного дивану є незвично обіграна кутова частина: велика, дерев'яна, подвійна полиця, розташована в кутовій частині, з'єднана металевими трубами.
Внутрішнє наповнення досить серйозне, бо диван Прадо призначений для щоденного сну. Система розкладки "дельфін", легко трансформується в спальне місце.
Конструктивно кутовий диван Прадо зроблений так, що маленька і велика частина взаємозамінні, завдяки чому Ви завжди зможете внести зміни в інтер'єр кімнати.
Виробник надає декілька варіантів виготовлення, також покупець може самостійно вибрати розкрій і тип тканини із запропонованого.
Ціна дивана варіюватиметься в залежності від обраної якості тканини, яка поділяється за категоріями від 1 до 11.
З широким асортиментом тканин різних відтінків від кращих постачальників, ви зможете підібрати ідеальне поєднання для вашого інтер'єру. Тканини стійкі до механічних пошкоджень, плям і навіть домашніх пухнастиків.
Ознайомитись з різновидами тканин можна через менеджера компанії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Київський Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | кутовий |
| Кут дивана | взаємозамінний |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Дельфін |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Вид м'яких меблів | Кутові дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 255 см |
| Глибина | 185 см |
| Висота з урахуванням спинки | 95 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 195 см |
| Ширина спального місця | 130 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | ДСП, натуральне дерево |
| Підстава спального місця | ДСП, Пружинний блок Bonnel, натуральне дерево, дерев'яні ламелі |
| Підлокітник | ДСП |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | дерев'яні ламелі, пружинний блок, пінополіуретан, Боннель |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 4 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | тканина |
- Ціна: від 22 390 ₴










Відправка з 18 квітня 2026