Прекрасний варіант м'яких меблів для сучасної вітальні, кутовий диван Софія поєднує в собі стиль і функціональність.
За середнього розміру вартості, ця модель виконує низку завдань, раціонально використовуючи вільний простір приміщення. Крім комфорту для ваших гостей і членів сім'ї, ця модель має можливість організувати зберігання різних невеликих предметів у ніші, прихованій під декоративними накладками у бильцях.
Надійний механізм трансформації дає змогу використовувати кут як спальне місце. Надійна основа у формі ламелей із дерева твердих порід додає комфорту та довговічності поверхні спального місця, що ґрунтується на пружинному блоці та пінополіуретані.
До комплектації входять подушки, м'які та зручні, виготовлені з якісних і екологічно чистих матеріалів, а також ніша для білизни.
Виробник надає декілька варіантів виготовлення, також покупець може самостійно вибрати розкрій і тип тканини із запропонованого.
Ціна дивана варіюватиметься в залежності від обраної якості тканини, яка поділяється за категоріями від 1 до 11.
З широким асортиментом тканин різних відтінків від кращих постачальників, ви зможете підібрати ідеальне поєднання для вашого інтер'єру. Тканини стійкі до механічних пошкоджень, плям і навіть домашніх пухнастиків.
Ознайомитись з різновидами тканин можна через менеджера компанії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Київський Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | кутовий |
| Кут дивана | взаємозамінний |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Вид м'яких меблів | Кутові дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 245 см |
| Глибина | 165 см |
| Висота з урахуванням спинки | 90 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Висота від підлоги | 53 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | ДСП, натуральне дерево |
| Підстава спального місця | ДСП, натуральне дерево, дерев'яні ламелі |
| Підлокітник | ДСП |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | дерев'яні ламелі, пружинний блок, пінополіуретан, синтепон |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 3 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Декоративна подушка | 3 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | тканина |
- Ціна: від 21 770 ₴






Відправка з 18 квітня 2026