
Крісло розкладне бік 7000
від 10 540 ₴
- Під замовлення
Відправка з 18 квітня 2026Крісло розкладне бік 7000 - зручні та сучасні меблі, здатні зробити приміщення більш функціональним, стильним і комфортним.
Крісло розкладне бік 7000 оснащене:
- якісним наповнювачем - пружинним блоком "Bonnell";
- високими підлокітниками із оригінальними накладками;
- компактною нішою для постільної білизни;
- зручним механізмом трансформації - алеко;
- практичним спальним простором розмірами 65х200 см;
Виробник надає декілька варіантів виготовлення, також покупець може самостійно вибрати розкрій і тип тканини із запропонованого.
Ціна крісла варіюватиметься в залежності від обраної якості тканини, яка поділяється за категоріями від 1 до 11.
З широким асортиментом тканин різних відтінків від кращих постачальників, ви зможете підібрати ідеальне поєднання для вашого інтер'єру. Тканини стійкі до механічних пошкоджень, плям і навіть домашніх пухнастиків.
Ознайомитись з різновидами тканин можна відвідавши сайти постачальників тканин:
Mebel Brand (http://mebelbrand.com.ua),
Мебтекс (https://mebtex.com.ua),
СМТ (https://cmt.org.ua),
Тексторія (https://textoria.net.ua),
Юнітекс (https://intstyle.com.ua),
Бібтекс (https://bibtex.com.ua),
Дівотекс (https://k-divotex.com.ua),
Ексім Текстиль https://eximtextil.com.ua,
Магітекс magitex.kiev.ua
або через менеджера компанії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Київський Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | крісло-ліжко |
| Тип спального місця | гостьовий варіант |
| Механізм трансформації спального місця | Алеко |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 90 см |
| Глибина | 100 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 65 см |
| Висота спального місця | 42 см |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Декоративна подушка | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | ДСП, натуральне дерево |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
- Ціна: від 10 540 ₴






