
Крісло розкладне Книжка
від 6 830 ₴
- Під замовлення
Відправка з 18 квітня 2026Розкладне крісло Книжка - це відмінний варіант спального місця як гостьового, так і щоденного. Зручна система розкладки, широка кольорова гама і можливість вибору билець, широка кольорова гамма тканини дозволять розкладному кріслу Книжка доповнити будь-який інтер'єр.
Переваги та особливості:
- Накладки на бильцях
Виробник надає декілька варіантів виготовлення, також покупець може самостійно вибрати розкрій і тип тканини із запропонованого.
Ціна крісла варіюватиметься в залежності від обраної якості тканини, яка поділяється за категоріями від 1 до 11.
З широким асортиментом тканин різних відтінків від кращих постачальників, ви зможете підібрати ідеальне поєднання для вашого інтер'єру. Тканини стійкі до механічних пошкоджень, плям і навіть домашніх пухнастиків.
Ознайомитись з різновидами тканин можна через менеджера компанії
- Без подушки.
- Розкладне.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Київський Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | крісло-ліжко |
| Тип спального місця | гостьовий варіант |
| Механізм трансформації спального місця | Алеко |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 82 см |
| Глибина | 95 см |
| Висота з урахуванням спинки | 90 см |
| Висота сидіння | 43 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 195 см |
| Ширина спального місця | 65 см |
| Висота спального місця | 43 см |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | натуральне дерево |
| Основа сидіння | дерев'яні ламелі |
| Ніжки | метал |
- Ціна: від 6 830 ₴






