
Ліжко Версаль з декоративним узніжжям
від 13 900 ₴
- Під замовлення
Відправка з 18 квітня 2026+380 (67) 441-10-12
Костянтинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Це ліжко – справжнє втілення комфорту і стилю, створене для вашого повноцінного відпочинку. Його елегантний дизайн гармонійно доповнює будь-який інтер'єр, додаючи спальні атмосферу затишку та розслаблення.
Міцна конструкція з якісних матеріалів забезпечує надійність та довговічність, а зручне узголів'я створює ідеальні умови для читання або перегляду телевізора. Широке спальне місце з ортопедичним матрацом гарантує оптимальну підтримку тіла під час сну, сприяючи здоровому і глибокому відпочинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Київський Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Тип підйомного механізму | Газ-ліфт |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Висота спального місця | 40 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 209 см |
| Ширина ліжка | 166 см |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація ортопедичною основою | Так |
| Виголів'я | Так |
| Вино. | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 13 900 ₴



